Diskuze ohledně novinek-testovací verze

spencer

Diskuze ohledně novinek-testovací verze

Příspěvek od spencer » 28 kvě 2019, 12:32

Chtěl bych se tady vyjádřit ke změnám a zajímal by me i názor ostatních.

Systém smrti:
Podle mě zlepšení stávajícího systému, ale nejvíc se mi líbil ten kde šlo tělo odnést, sekat hlavu :twisted: atd.. a byly větší postihy za smrt.

Zkušenosti:
Dobrý nápad, líbí se mi to.

Řemesla:
Tady se mi nelíbí ani jeden bod. Všechna řemesla pro postavu předpokládám kvůli nízkému počtu hráčů. Ale vzhledem k tomu ze jsou poměrně jednoduchá časem se to lidi naučí a na serveru zmizí obchodování, výměna surovin atd..
Koželuh kdokoliv.. no budiž.

Ostatní:
Odstranění socketovych zbraní mi přídě jako velká skoda. Velmi vzácné věci, které mají jen ti nejstatecnejsi nebo nejbohatší :) , pokud k tomu fakt dojde tak by to chtělo nějakou dobrou náhradu, nějaké jiné artefakty.
Mortik

Re: Diskuze ohledně novinek-testovací verze

Příspěvek od Mortik » 28 kvě 2019, 17:05

Tak nějak souhlasím se spencerem, jen by to pak chtělo i doladit craft třeba výrobu zbraní nejdou totiž vyrobit uplně všechny zbraně a ani vrhací zbraně, některé zbraně nejdou ani z magnetitu, bylo by fajn kdyby šli vyrobit všechny zbraně ze všech kovů :-)
Adminek
Site Admin

Příspěvek od Adminek » 29 kvě 2019, 10:08

Nektere veci byly odstraneny, protoze byly chyby uz pri kompilaci kody a jeste jsem se nedostal k tomu to nejak projit. Proto jsou zatim odebrane, je moznost, ze se vrati. Planuju setove veci, coz by mohla byt dobra nahrada.

Jinak spousta veci byla odebrana a bude muset byt pomalu pridavana zpet.

Nakonec to udelam tak, ze nasadim svou verzi jako ostrou. Nejsem si jisty, ktera verze bezela na starem serveru, prochazet to + testovam stoji cas, ktery bych radeji venoval k tomu aby se to nekam pohlo.

Rukavice na craft vam pridam behem dneska.

Jinak je to test, cili je dulezite se primarne soustredit na zakladni funkcnionalitu. Sam jsem to testoval ale ve vice lidech se to muze chovat jinak.
Adminek
Site Admin

Příspěvek od Adminek » 29 kvě 2019, 10:14

Ohledne systemu smrti... System hrobu asi rusit nebudu, spise ho rozsirim o moznosti oziveni, napr. o moznost, ze se za vas nekdo pomodli cimz obetuje nejake sve XP za vase oziveni. Pripadne jeste o klasicke oziveni kouzlem. Oproti mrtvolam se mi libi moznost, ze vam nekdo muze znemoznit oziveni(at uz z duvodu, ze je trdlo nebo protoze je to zla postava).
Adminek
Site Admin

Příspěvek od Adminek » 29 kvě 2019, 10:15

S tim craftem uvidime, spise potrebuju otestovat, ze funguje. Chtel jsem to kompenzovat delsim respawnem surovin.
Taliesin

Příspěvek od Taliesin » 29 kvě 2019, 15:16

chci se zeptat ten multi kraft uz je aktivni?
zaplatil jsem si kozeluha postava pojede na luk tak jsem si chtel zaplatit jeste sipare ale nabidka na zaplaceni kraftu se mi neobjevila
Mortik

Příspěvek od Mortik » 29 kvě 2019, 16:24

Jestli mužu podotknout, asi bych netrápil hráče delším respawnem surovin. :-) Ale chci se optat jestli by bylo realizovatelný nějak rozhýbat skladníka co býval v přístavišti, a jednu drobnou funkci, při craftění vyrábět dokud nedojde materiál, nevim jak velký proble by to byl přidat tyhle 2 věci myslím že by to bylo vítáno, hlavně ten skladník. :-)
Adminek
Site Admin

Příspěvek od Adminek » 29 kvě 2019, 18:49

Taliesin píše:
29 kvě 2019, 15:16
chci se zeptat ten multi kraft uz je aktivni?
zaplatil jsem si kozeluha postava pojede na luk tak jsem si chtel zaplatit jeste sipare ale nabidka na zaplaceni kraftu se mi neobjevila
Ne, vsechno co provedete se ted neuklada. Dnes v cca 23:00 to prohodim.
Adminek
Site Admin

Příspěvek od Adminek » 29 kvě 2019, 18:50

Mortik píše:
29 kvě 2019, 16:24
Jestli mužu podotknout, asi bych netrápil hráče delším respawnem surovin. :-) Ale chci se optat jestli by bylo realizovatelný nějak rozhýbat skladníka co býval v přístavišti, a jednu drobnou funkci, při craftění vyrábět dokud nedojde materiál, nevim jak velký proble by to byl přidat tyhle 2 věci myslím že by to bylo vítáno, hlavně ten skladník. :-)
Az skonci testovani zakladnich funkcni.
Adminek
Site Admin

Příspěvek od Adminek » 30 kvě 2019, 07:16

Tak jsem to vecer prepnul, bodiky v craftu jsem vam predelal.
Odpovědět