Bug s relogem a zombie

Odpovědět
Crusty

Bug s relogem a zombie

Příspěvek od Crusty » 01 zář 2019, 12:26

Ahoj, našel jsem bug, a pár chyb co by možná ve hře být neměli :D

1. Problém spíše "bug" se týká relognutí, protože pokud relognete a máte vyčerpané kouzla rázem máte všechny zase plné.
Relog zajišťuje to aby vyčerpaná kouzla byla zase plná a mohli jste je použít bez toho aniž by jste se vyspali.

2. Problém nebo spíš zajímavá věc jsou zombie :D Protože jdete si jen tak kolem hřbitova a najednou vidíte zombího že má jakoby kouzlo kůra..
A hodně krát se mi stalo že jsem přímo před sebou viděl zombíka jak pije lektvar.. Takže by se hodilo to odstranit..

A když jsme u zombíků a lektvarů, tak mi dokonce zachránilo život to že zombík vypil udrav.. Takže ho to okamžitě zabilo. Jestli by to šlo odstranit myslím si že by se nováčkům hrálo lépe :D
Protože když ten zombík má téměř mrtev a napije se lektvaru a vám to nedá žádný xp Někdy to naštve :D

Děkuji za přečtení a jak jsem psal, pokud to půjde opravit budu velice rád ahoj c:
Adminek
Site Admin

Re: Bug s relogem a zombie

Příspěvek od Adminek » 02 zář 2019, 11:07

K obnovovani kouzel po relogu by jiz nemelo dochazet. Ze maji nektere priserky nejaky boost mi prijde spise jako zpestreni hry :)
:idea: Veteran Kandelabrie od roku 2008
Crusty

Re: Bug s relogem a zombie

Příspěvek od Crusty » 03 zář 2019, 08:27

Dobře díky za opravu :D A pokud tam chcete nechat ten udrav aby se zombíci zabíjeli sami tak dobře :D
Odpovědět